Contacteer ons

Regio Leuven

Algemeen nummer 016 29 87 60

BESCHUT WONEN TEAM LEUVEN

Geneesheer-Psychiater Beschut Wonen
Dirk.DeWachter@dehulster.be

Assistent Geneesheer-Psychiater
Dymitr.scibiorski@upckuleuven.be

Teamcoördinator 
Corinne.Staskowiak@dehulster.be
016 29 87 62

Email aanmeldingen beschut wonen en verslavingszorg: aanmeldingbeschutwonen@dehulster.be
Email aanmeldingen KOTlab: Michiel.panis@dehulster.be

MOBIEL TEAM GGZ LEUVEN - TERVUREN

Psychiater 
Dr. Lynn de Smet

Teamcoördinator 
Anke van der Heyde
0471 25 02 22

Algemene email: mobielteamggzleuven@dehulster.be
(gelieve niet aan te melden via dit e-mailadres)

Verantwoordelijke aanmeldingen Leuven
Mevr. Liesbet Dewolfs
Verantwoordelijke aanmeldingen Tervuren
Mevr. Mariska Christianen

Aanmeldingsnummer  016 29 87 75
ma-di-wo-do tussen 9u en 12u

AANKLAMPENDE ZORG

Contactpersoon
Robin.wits@upckuleuven.be 
0479 75 53 42

MOBIELE EQUIPE INTERNERING

Contactpersoon
Anton.Janssen@upckuleuven.be
Aanmeldingsnummer 016 29 87 75
ma-di-wo-do tussen 9u en 12u

ACTIVERING

Activeringstrajectbegeleiders
Evi.Dejaeger@dehulster.be
0498 12 50 15 of 016 29 87 68

Emmi.Verlooy@dehulster.be
0473 49 02 23

Empowermentbegeleider en activeringstrajectbegeleider
Ingrid.Vangeneugden@dehulster.be
016 29 87 66

Email aanmeldingen: Activering@dehulster.be

WIJKGERICHTE KWARTIERMAKER

Katrien.Meermans@dehulster.be
0496 84 00 26

Regio Aarschot

Algemeen nummer 0496 21 74 24

BESCHUT WONEN TEAM AARSCHOT 

MOBIEL TEAM AARSCHOT - BEGIJNENDIJK

Teamcoördinator 
Kaat.Dewit@dehulster.be
0483 23 33 61

Aanmeldingsnummer 0483 23 33 59
Mail:  aanmeldingenteamaarschot@dehulster.be
Via post: Amerstraat 19/1, 3200 Aarschot. ​

ACTIVERING

Activeringstrajectbegeleider
Nancy.Vanlembergen@dehulster.be
0487 67 59 52

Email aanmeldingen: Activering@dehulster.be

INTERNERING

Contactpersoon
Arno.Cerpentier@dehulster.be
0470 52 08 05

Aanmeldingsnummer 0483 23 33 59
Mail:  aanmeldingenteamaarschot@dehulster.be
Via post: Amerstraat 19/1, 3200 Aarschot. ​

WIJKGERICHTE KWARTIERMAKER

Katrien.Meermans@dehulster.be
0496 84 00 26

Bereikbaarheid Leuven

VESTIGINGSPLAATS BURELEN LEUVEN

Minderbroedersstraat 23
3000 Leuven

Met de wagen

  • Via E314 Lummen - Leuven. Afrit nr 17 Winksele, linksaf richting Leuven.
  • Via E40 Brussel - Luik. Neem de E314 richting Aken-Genk. Blijf de E314 volgen tot de afrit nr 17 Winksele, rechtsaf richting Leuven.


Ga nog voor je Leuven binnenrijdt rechtsaf de Ring op. Aan de lichten van de Tervuursepoort kan je linksaf via de Tervuursestraat het centrum van Leuven binnenrijden. Aan de volgende lichten rechtsaf. Langs het St.-Jacobsplein rechtdoor en dan rechtsaf de Kapucijnenvoer in. De eerste straat links is de Minderbroedersstraat. Er is parkeergelegenheid op het St.-Jacobsplein.

Met de bus of de trein

Het station van Leuven ligt op ongeveer 25 minuten wandelafstand van de Minderbroedersstraat.
Je kan verschillende bussen nemen vanaf het station: de halte Kapucijnenvoer bevindt zich op 100 meter van onze burelen.
De bus vanuit Kortenberg: Lijn 358 Brussel - Leuven: halte bij het UPC, Campus Kortenberg en halte op St.-Jacobsplein of Kapucijnenvoer in Leuven.

Bereikbaarheid Aarschot

VESTIGINGSPLAATS BURELEN AARSCHOT

Amerstraat 19/1
3200 Aarschot

Met de wagen

Via E314 Leuven - Lummen. Afrit nr 22 Aarschot. Volg de N223 en N19 tot aan Amerstraat.


Met de bus of de trein

Het station van Aarschot ligt op ongeveer 8 minuten wandelafstand van de Amerstraat via de Statiestraat.

Deze site gebruikt cookies om jouw surfervaring te optimaliseren. Bekijk ons privacybeleid.

OK